img_rekomendacje_bg

Wszystkie opinie pochodzą ze strony www.znanylekarz.pl
Jeśli chcą Państwo dodać opinię proszę o kliknięcia na poniższy link

http://www.znanylekarz.pl/tomasz-respondek/fizjoterapeuta/oswiecim

 

 • Wojciech K.

  Wojciech K. 2017-01-30

  Pełen profesjonalizm Pana Tomka , podczas pierwszej wizyty wywiad i odpowiednie leczenie które sprawiło, że ból nogi szybko ustąpił a jak mogłem wrócić do uprawiania sportu. Od samego początku czuć profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza !!!

 • Lucyna Skwarczyńska

  lucyna.skwarczynska9 2017-01-25

  Już po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pan Tomasz to dokładny, profesjonalny, należycie wykonujący swoją pracę fizjoterapeuta i naprawdę godny polecenia.

 • Wojtek

  Wojtek 2016-04-18

  Panu Tomkowi wystawiam bardzo dobrą opinię. Miesięczny ból kręgosłupa został szybko zdiagnozowany i po pewnym czasie od wizyty w końcu zupełnie minął. Pan Tomek jest osobą sympatyczną, otwartą, z pasją, tak, że wizyta w jego gabinecie przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, za co wielki plus. Serdecznie polecam tego lekarza.

 • Krystyna

  Krystyna 2015-10-22

  Witam, jako że u Pana Tomka byłem już dawno, to właśnie dlatego ta opinia powinna być dobra :) Dlaczego? Miałem problemy z kręgosłupem, po spotkaniach z Panem Tomkiem, bóle ustały, wada dalej jest bo wyleczyć jej się nie da, ale nie boli ! :)

 • Krzysztof Nowak

  Witam. Od kilku lat ćwiczę na siłowni (m.in w siłowni Gladiator w Oświęcimiu) i kiedy tylko mam jakieś problemy ze zdrowiem z powodu kontuzji, nawet się nie zastanawiam i od razu dzwonię do Tomka. Zawsze chętnie mi pomaga i zawsze ma na to czas. Kiedy przygotowywałem się w tym roku do swoich pierwszych zawodów, niestety na 8 tygodni przed startem uszkodziłem kolano (chyba rozerwałem torebkę stawową-już nawet nie pamiętam). W pierwszej chwili udałem się kolegi ze studiów (który również jest fizjoterapeutą), ponieważ mieszkam na śląsku i miałem do niego bardzo blisko. Pomimo tego, że kolega ma dużą wiedzę nie zbyt dużo mi pomógł i wtedy uznałem, że nie ma na co czekać skoro zawody coraz bliżej i postanowiłem zgłosić się do Tomka. Jak zawsze znalazł dla mnie czas, postawił trafną diagnozę i zastosował odpowiednie ćwiczenia, które pomogły mi na tyle, że już po kilku dniach mogłem wrócić do normalnych treningów. Polecam wszystkim Tomka, którzy oczekują profesjonalnej i skutecznej rehabilitacji.

 • Dariusz

  Witam, jako że moim hobby jest gra w piłkę nożną, to też niestety wiąże się z kontuzjami. Były to skręcenia stawu skokowego i kolana, a także problemy mięśniowe. Tak więc korzystałem z pomocy Tomka kilka razy i zawsze stawiał mnie na nogi. Dzięki Jego dużej wiedzy i profesjonalnemu podejściu, mogłem szybko wrócić do gry. Serdecznie polecam Tomka każdemu!

 • Marcin

  Z Tomkiem znam się już kilka lat i mogę powiedzieć że takiego fizjoterapeuty jak Tomek nie znajdziecie państwo nigdzie !!! Jest to osoba która wkłada w swoją pracę całe serce, jeździ na szkolenia po Polsce i ciągle się kształci po za tym ma wysoki zakres wiedzy i potrafi przełożyć na działania praktyczne. Tomek wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, jest sympatyczny, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i chętnie mogę polecić go każdemu !!! Obecnie Tomek pomaga mi w leczeniu po skręceniu i naciągnięciu więzadeł,ścięgien lewej stopy. Terapię, którą zastosował Tomek przyniosła bardzo dobre efekty, ponieważ miałem ograniczoną ruchomość stopy i bóle w ścięgnie Achillesa. Na tym etapie rehabilitacji moja stopa wróciła do pełnej sprawności i zniknął ból. Najbliższych dnia zamierzam wrócić do czynnego uprawiania sportu !!! Wcześniej leczyłem urazy nadgarstka, kolan i kręgosłupa i w tych przypadkach wszystkie te urazy udało się wyleczyć i wrócić do pełnej sprawności !!! Dziękuję Ci bardzo Tomek za pomoc !!! Pozdrawiam !!!

 • Patrycja

  Ćwiczenia z Panem Tomkiem naprawdę przynoszą efekty. W marcu zgłosiłam się do neurologa z ogromnym bólem kręgosłupa i brakiem czucia w lewej nodze. Nie mogłam chodzić, siedzieć, nawet leżenie nie przynosiło mi ulgi. Stwierdzono po badaniu rezonansem, że mam rwę kulszową porażenną lewostronną z przepukliną, która okazała się być płynna. Zjeździłam Katowice, Jaworzno, gdzie stwierdzono, że powinnam przejść operację, która w 80% miała przynieść poprawę. Straciłam czas, a pomoc była tak blisko. Zaczęłam ćwiczenia z Panem Tomkiem w kwietniu, gdzie już praktycznie traciłam nadzieję, że ktoś może mi pomóc. Co drugi dzień miałam zabiegi i po każdym z nich(!) odczuwałam poprawę. Powoli, stopniowo było coraz lepiej. Ból zaczął zanikać, a ja mogłam zacząć powoli chodzić i nie ciągnęłam za sobą lewej nogi. Profesjonalizm, ogromna cierpliwość przy zabiegach i wiedza Pana Tomka sprawiły, że od maja mogłam wrócić do pracy. Oczywiście teraz muszę jeszcze na siebie uważać i wykonywać ćwiczenia, które Pan Tomasz mi zalecił do domu, ale na chwilę obecną czuję się naprawdę dobrze. Mogę śmiało polecić Pana Tomasza wszystkim osobom z problemami kręgosłupa. Dziękuję bardzo Panie Tomku za pomoc i serdecznie pozdrawiam!

 • Łukasz Kopciewicz

  Witam, Pan Tomasz od 2 lat jest rehabilitantem męża. Przyjeżdża do nas do domu co dziennie. Łukasz jest po ciężkim wypadku samochodowym, w którym doznał urazu czaszkowo-mózgowego z licznymi stłuczeniami na różnych płaszczyznach mózgu. Uszkodzenie spowodowało porażenie czterokończynowe, spastykę z niedowładem całej lewej strony, oraz ułożenie stóp końsko – szpotawe. Mąż wciąż jest na wózku inwalidzkim, ale zaczynaliśmy pracę od siadania na łóżku. Dzięki ćwiczeniom, dzisiaj samodzielnie wstaje i z moją pomocą przejdzie z pokoju do łazienki. Rehabilitacja przebiega w miłej atmosferze, mąż zawsze chętnie ćwiczy, Pan Tomasz ma podejście do pacjenta, potrafi rozładować napiętą atmosferę i przekonać pacjenta do każdego, nawet najtrudniejszego ćwiczenia. Współpraca z Panem Tomkiem jest przyjemna. Służy cennymi uwagami i wysokim zakresem wiedzy swojej pracy. Jest ze mną w ciągłym kontakcie telefonicznym. Polecam Pana Tomasza każdemu! :)

 • Krzysztof Szymaszek

  Ćwiczę z Tomkiem 3 razy w tygodniu, od 2 miesięcy, jestem chory na AMC. Stan fizyczny się utrzymuje, pojawiają się pierwsze efekty. Daje mi porządny wycisk, angażuje mięśnie, których nigdy wcześniej nie używałem. Oprócz swojego profesjonalizmu w zakresie fizjoterapii oferuje na prawdę atrakcyjne ceny. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

 • Szymon Szewczyk

  Jestem bardzo wdzięczny za rehabilitację u Pana Tomasza i serdecznie polecam tego rehabilitanta! Pół roku temu zakończyłem serię rehabilitacji mojego uszkodzonego i operowanego kolana. Sytuacja była bardzo poważna, nakładające się urazy, ograniczenie ruchu i ból uniemożliwiał chodzenie. Dzisiaj myślę już o nadchodzącym sezonie narciarskim :) W pełni sprawny i gotowy do podejmowania nowych sportowych wyzwań! Dziękuję bardzo Tomkowi za przywrócenie radości życia…

 • Marynia

  Pan Tomek od półtora roku wykonuje masaż limfatyczny mojej ręki opuchniętej po mastektomii. Opuchlizna wynosiła 7 cm w stosunku do zdrowej ręki. Obecnie różnica zmalała do 1 cm. Na początku masaż wykonywany był codziennie, a obecnie 2 razy w tygodniu. Jestem zachwycona efektami i podejściem, a zwłaszcza cierpliwością tego fizjoterapeuty do pacjenta i jego dolegliwości. Mogę go szczerze polecić pacjentkom z podobnymi schorzeniami jak moje, gdyż efekty są rewelacyjne! Dziękuję Panie Tomku!

 • Marzena

  Chodzę do Pana Tomasza od miesiąca z powodu bólu kręgosłupa, terapia jaką stosuje daje mi rewelacyjne rezultaty, poprzedni terapeuci bazowali jedynie na masażu co dawało krótkotrwały efekt. Obecnie ból minął a ja wróciłam do aktywności i swojej pasji, bardzo dziękuje i do zobaczenia

 • Damian J.

  Damian J. (22 kwietnia 2015)

  Mój ojciec ćwiczy z Tomkiem od niespełna roku. Rok temu lekarze nie dawali mojemu ojcu szans na to że zacznie znów chodzić o własnych siłach a dziś niemożliwe staje się możliwe a postępy widać z każdym dniem. Definitywnie polecam, pełen profesjonalizm i miła atmosfera